SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 044 299 Kč
(68 685 Kč / m²)
Prodej
5+1
88 m²
Rue Riverin, Brossard

místnosti5+1
plocha88 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

939 sq. ft. condo on the top floor with cathedral ceilings and large windows. Features 2 bedrooms, including a primary with walk-in and a second room ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rue Riverin, Brossard
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RE/MAX DYNAMIQUE INC.