SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 898 008 Kč
(39 184 Kč / m²)
Prodej
3+1
125 m²
Pegasus Boulevard NW

místnosti3+1
plocha125 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome home! The perfect home for any 1st-Time Home-Buyer; Investory or Family. This 1,351 SqFt ThreeStorey Townhouse boasts a Single Attached Garage...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Pegasus Boulevard NW
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Edmonton