SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 508 017 Kč
(161 153 Kč / m²)
Prodej
Atypický
59 m²
Browns Lane

místnostiAtypický
plocha59 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Stylishly Renovated. Perfectly Located.This freshly-renovated King West condo brilliantly blends location and lifestyle, with comfort and convenience,...

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Browns Lane
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Sage Real Estate