SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
47 322 635 Kč
(262 904 Kč / m²)
Prodej
2+1
180 m²
George Town

místnosti2+1
plocha180 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Remarkable 2 Bedroom 2.5 Bath corner residence in Fin Grand Cayman now available for purchase. Fin is a luxury condominium development completed in 2...

Ostatní
Stáří nabídky: 488 dní
Aktualizováno: 487 dní

Lokalita

George Town
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Coldwell Banker Cayman Islands Realty