SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
29 022 016 Kč
(121 431 Kč / m²)
Prodej
4+1
239 m²
Loop Street

místnosti4+1
plocha239 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The Rubik. World class duplex penthouse in the heart of the city that exudes sophisticated luxury. This four bedroom 25th floor home boats soaring cei...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledVysoké stropyPřirozené světloOtevřený obývací prostorPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 493 dní
Aktualizováno: 150 dní

Lokalita

Loop Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Rolix Real Estate