Výpis nabídek
15
15
15
21 868 602 Kč
(174 949 Kč / m²)
Prodej
Atypický
125 m²
Bree Street
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
125 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Penthouse-Wohnung 16on Bree Street/CapetownDieses beeindruckende Penthouse (ca. 125 qm bestehend aus 102 qm Innenraum und 23 qm Balkon) befindet sich ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Podlaží
Kuchyňské spotřebiče
Pračka
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
494 dní
Aktualizováno:
162 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Bree Street
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.