SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
54 101 075 Kč
(237 285 Kč / m²)
Prodej
Atypický
228 m²
Victoria Road

místnostiAtypický
plocha228 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

LUXURY APARTMENT SITUATED IN CLIFTON TERRACES, CAPE TOWN
228 sqm | 4 bedrooms | 3.5 bathrooms | 2 secure parking spaces next to the lift | store room...

Ostatní
Stáří nabídky: 494 dní
Aktualizováno: 494 dní

Lokalita

Victoria Road
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The London Broker