SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 239 221 Kč
(16 306 Kč / m²)
Prodej
2+1
76 m²
Mansel Road

místnosti2+1
plocha76 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Stunning 2 Bedroom Apartment For Sale in Durban South AfricaEsales Property ID: es555351846 Musgrave RdMusgrave,Berea,Durban4001, South AfricaWith its...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaKuchyňské spotřebičeZařízenýSamostatné wcSprchový kout

Zařízený
Stáří nabídky: 502 dní
Aktualizováno: 211 dní

Lokalita

Mansel Road
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Esales Property LTD.

Peter Chambers