SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
33 853 727 Kč
(277 490 Kč / m²)
Prodej
5+1
122 m²
ירושלים | القدس

místnosti5+1
plocha122 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Dans la nouvelle tour du fameux projet Elhad Beit Vagan Zangvil 1, Beit Vagan limitrophe Kiriat Yovel. Très beau 5 pièces de 122 m² avec ...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

ירושלים | القدس
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Consultant Seban