Výpis nabídek
7
7
7
32 917 386 Kč
(249 374 Kč / m²)
Prodej
5+1
132 m²
אברהם פררה, ירושלים | القدس
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
132 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Très bel et grand 3 pièces de 140 m² (5 pièces d'origine, possibilité de le rendre en son état avec facilité et à moindre coût), terrasse...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
11 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
אברהם פררה, ירושלים | القدس
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.