Výpis nabídek
4
4
20 845 430 Kč
(260 568 Kč / m²)
Prodej
3+1
80 m²
קליינמן, ירושלים | القدس
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
80 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
2e et dernier étage (et demi)
Quatre orientations
Grande suite parentale
Balcon de 8 m² + balcon sur le toit de 20 m² (également sous une...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
17 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
קליינמן, ירושלים | القدس
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.