Výpis nabídek
8
8
8
32 809 813 Kč
(295 584 Kč / m²)
Prodej
4+1
111 m²
אביטל, ירושלים | القدس
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
111 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Dans le quartier de Mekor Haim proche Baka à seulement 2 minutes à pied du centre commercial Hadar. À quelques minutes du parc vert et ca...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
11 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
אביטל, ירושלים | القدس
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.