Výpis nabídek
7
7
7
32 451 236 Kč
(249 625 Kč / m²)
Prodej
5+1
130 m²
אברהם פררה, ירושלים | القدس
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
130 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Mardochée Khayat vous présente un nouveau projet d’exception à Holyland – Jérusalem
Une vue imprenable sur la Ville de Jerusalem
Sur un...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
11 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
אברהם פררה, ירושלים | القدس
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.