SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
20 139 715 Kč
(366 177 Kč / m²)
Prodej
2+1
55 m²
טרומפלדור, תל־אביב–יפו

místnosti2+1
plocha55 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Appartement à vendre en exclusivité au 10 rue Hovevei Zion ✨️✨️✨️

En processus TAMA 1
(Ajout d'un ascenseur + immeuble en rénovation)

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

טרומפלדור, תל־אביב–יפו
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

LY.TLV