SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
37 217 403 Kč
(341 444 Kč / m²)
Prodej
5+1
109 m²
3338, תל־אביב–יפו

místnosti5+1
plocha109 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A unique apartment in a true boutique building with a distinct Jaffa character, just 5 units, with an excellent layout and design in the heart of the ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaPřirozené světloOtevřený obývací prostor

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

3338, תל־אביב–יפו
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Home Market