Výpis nabídek
10
10
10
40 232 361 Kč
(591 652 Kč / m²)
Prodej
2+1
68 m²
שינקין, תל־אביב–יפו
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
68 m²
koupelny
Nouveauté en vente exclusive !
Au 30 rue Sheinkin
(angle de la rue Yohanan HaSandler)
Bien d'exception
Lumineux appartement 2 pièces rén...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
שינקין, תל־אביב–יפו
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.