Výpis nabídek
8
8
8
40 166 631 Kč
(386 218 Kč / m²)
Prodej
4+1
104 m²
תש״ח, תל־אביב–יפו
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
104 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Appartement situé dans le quartier prestigieux de Kikar Hamedina à Tel Aviv, dans un petit immeuble calme. Appartement lumineux et spacie...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
תש״ח, תל־אביב–יפו
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.