Výpis nabídek
6
6
6
25 821 405 Kč
(561 335 Kč / m²)
Prodej
2+1
46 m²
קלישר, תל־אביב–יפו
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
46 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
À vendre – Appartement 2 pièces, Tel Aviv
Quartier : Lev HaIr Nord / Lev Tel Aviv
Surface : 46 m²
Étage : 5 sur 5 avec ascenseur
Prix : 3...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
10 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
קלישר, תל־אביב–יפו
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.