Výpis nabídek
2
2
45 467 588 Kč
(437 188 Kč / m²)
Prodej
3+1
104 m²
שינקין, תל־אביב–יפו
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
104 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Projet exclusif situé sur l’une des rues les plus prisées de Tel Aviv, combinant charme local et standing moderne.
Réalisé par la sociét...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
11 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
שינקין, תל־אביב–יפו
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.