Výpis nabídek
6
6
6
17 850 300 Kč
(379 794 Kč / m²)
Prodej
2+1
47 m²
שביל האטד, תל־אביב–יפו
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
47 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Prime Location in the Florentin district, close to shops & cafes, 2-room apartment with balcony and parking:
- 47m2 living space + 10m2 balcony
- ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Klimatizace
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Podlaží
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
111 dní
Aktualizováno:
99 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
שביל האטד, תל־אביב–יפו
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.