Výpis nabídek
8
8
8
12 048 194 Kč
(100 402 Kč / m²)
Prodej
4+1
120 m²
אלי כהן, אשקלון
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
120 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
4 pieces terrasse souccah
petit immeuble
4e etage
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
11 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
אלי כהן, אשקלון
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.