Výpis nabídek
8
8
8
25 831 649 Kč
(203 399 Kč / m²)
Prodej
5+1
127 m²
אלי כהן, אשקלון
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
127 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Dans le quartier de la City, dans un immeuble de standing avec jacuzzi et sauna. Rez-de-jardin décoré par architecte d'intérieur, 5 pièce...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
15 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
אלי כהן, אשקלון
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.