Výpis nabídek
5
34 708 979 Kč
(211 640 Kč / m²)
Prodej
5+1
164 m²
הנוטרים, רעננה
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
164 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Situé dans un environnement résidentiel recherché à Raanana, ce duplex de 5 pièces offre un équilibre rare entre volumes intérieurs et es...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
8 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
הנוטרים, רעננה
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.