SUPA24
Obývací pokoj; výhled, dlažba, přirozené světlo, moderní styl
Obývací pokoj; výhled, přirozené světlo, moderní styl
Obývací pokoj; kuchyňské spotřebiče, dlažba, přirozené světlo, moderní styl, výhled
26 934 540 Kč
(289 619 Kč / m²)
Prodej
4+1
93 m²
טרומן, רמת גן

místnosti4+1
plocha93 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in a 5-year-old project by "Ashdar" company in a Bauhaus-style building, this quiet, front-facing, and particularly bright apartment features ...

Ostatní
Stáří nabídky: 422 dní
Aktualizováno: 69 dní

Lokalita

טרומן, רמת גן
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Home Market