SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
72 138 413 Kč
(131 161 Kč / m²)
Prodej
3+1
550 m²
רמלה

místnosti3+1
plocha550 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

An exclusive collection of 87 luxurious residences, ranging from 1 to 4 bedrooms apartments, panoramic mansions, duplexes and penthouses. Each home is...

Ostatní
Stáří nabídky: 62 dní
Aktualizováno: 59 dní

Lokalita

רמלה
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio