SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
34 944 751 Kč
(232 965 Kč / m²)
Prodej
5+1
150 m²
נתניה

místnosti5+1
plocha150 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury 5-Room Apartment with Unobstructed Views 🌟For Sale (Exclusive): Located on the desirable HaGila Street:A spacious, upgraded, and beautifully d...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

נתניה
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Poleg Real Estate