Výpis nabídek
9
9
9
13 489 861 Kč
(129 710 Kč / m²)
Prodej
4+1
104 m²
וולפסון, נהריה
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
104 m²
koupelny
PROJET TOWER PREMIUM
Appartements 4 et 5 pièces
Livraison prévue juin 2027
À partir de 1.880.000 NIS
Revenus mensuels immédiats dès la si...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
15 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
וולפסון, נהריה
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.