SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 479 886 Kč
(128 380 Kč / m²)
Prodej
4+1
105 m²
וולפסון, נהריה

místnosti4+1
plocha105 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

PROJET TOWER PREMIUM
Appartements 4 et 5 pièces
Livraison prévue juin 2027
A partir de 1.880.000 nis

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

וולפסון, נהריה
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

La vitrine de l Immo