SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 027 571 Kč
(62 715 Kč / m²)
Prodej
2+1
128 m²
Suvereto

místnosti2+1
plocha128 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Main Features: Approx. 128 sqm surface (4 rooms) Two bedrooms (one with walk-in closet) and two bathrooms Exclusive private garden 24 sqm garage and ...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Suvereto
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property