SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 626 446 Kč
(115 019 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
Via 24 Maggio, Seravezza

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Renovated 3-room apartment with sea view R06208SE3Z - For sale is a magnificent 3-room apartment that is part of a wonderful villa dating back to 180...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Via 24 Maggio, Seravezza
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home