Výpis nabídek
10
10
10
14 564 489 Kč
(131 212 Kč / m²)
Prodej
3+1
111 m²
Via Zette, Salò
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
111 m²
koupelny
2+
Design Apartments Salò, Gardasee
Ein exklusives Refugium, entworfen von Falkensteiner und Matteo Thun
Im Herzen des Gardasees, im eleganten und pri...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Klimatizace
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Terasa
Otevřený obývací prostor
Zabezpečení
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
212 dní
Aktualizováno:
173 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Via Zette, Salò
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.