SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 205 937 Kč
(78 507 Kč / m²)
Prodej
4+1
130 m²
Piazza Pietro Gori, Rosignano Marittimo

místnosti4+1
plocha130 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Large 4-room apartment with sea view R06260RO4Z - For sale are two magnificent apartments and a charming small villa, nestled in a beautiful residenc...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Piazza Pietro Gori, Rosignano Marittimo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home