SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 227 940 Kč
(43 943 Kč / m²)
Prodej
3+1
210 m²
Piazza Antonio Gramsci, Roccastrada

místnosti3+1
plocha210 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Bright apartment with a view of the countryside R06482RO4Z - This apartment in raw condition offers an excellent basis for creating a home entirely a...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Piazza Antonio Gramsci, Roccastrada
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home