SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
24 542 847 Kč
(185 931 Kč / m²)
Prodej
3+1
132 m²
Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon

místnosti3+1
plocha132 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New penthouse apartment in a quiet location R06886RI4Z - Welcome, dear potential buyers, you are entering a world of elegance and comfort. We are pro...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home