SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 094 541 Kč
(116 029 Kč / m²)
Prodej
1+1
87 m²
Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon

místnosti1+1
plocha87 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Modern two-room apartment in Soprabolzano R07022RI2Z - In a central location in Soprabolzano, an exclusive new development is being built to the Clim...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home