SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 337 782 Kč
(130 858 Kč / m²)
Prodej
2+1
79 m²
Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon

místnosti2+1
plocha79 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New 3-room apartment with garden R07024RI3Z - In a central location in Soprabolzano, an exclusive new development is being built to the Climate House...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Michael-Gamper-Weg - Via Michael Gamper, Ritten - Renon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home