SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 747 441 Kč
(102 911 Kč / m²)
Prodej
3+1
85 m²
Via Contessa Matilde, Pisa

místnosti3+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Questo moderno trilocale si trova in un complesso turistico ben curato a Calambrone, a soli 100 metri circa dalla spiaggia. La posizione offre la comb...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Via Contessa Matilde, Pisa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Rimmo Real Estate