SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
20 897 870 Kč
(110 571 Kč / m²)
Prodej
3+1
189 m²
Via del Brennero, Pisa

místnosti3+1
plocha189 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Large top floor apartment in an excellent location R06239PI3Z - Welcome to a unique residential complex consisting of a range of 1, 2, 3 and 4-bedroo...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Via del Brennero, Pisa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home