SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 519 407 Kč
(48 406 Kč / m²)
Prodej
2+1
176 m²
Montepulciano

místnosti2+1
plocha176 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

On the second floor of a historic palazzo, bright apartment with panoramic views, large attic to convert, for sale in Montepulciano. In the historic h...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Montepulciano
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Realpoint property Ltd.

Realpoint Property