SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 643 334 Kč
(42 573 Kč / m²)
Prodej
4+1
250 m²
Viale Eugenio Chiesa, Massa

místnosti4+1
plocha250 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Penthouse apartment in the center with lots of potential R054909MA4Z - This penthouse apartment, located right in the vibrant heart of Massa, offers ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Viale Eugenio Chiesa, Massa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home