SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 679 253 Kč
(96 793 Kč / m²)
Prodej
2+1
100 m²
Martell - Martello

místnosti2+1
plocha100 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Climate House A: New 3-room apartment on the top floor R06428MA3Z - Set amidst the breathtaking scenery of the Stelvio National Park, an exclusive re...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Martell - Martello
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home