SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
42 543 057 Kč
(250 253 Kč / m²)
Prodej
6 a více
170 m²
Via Berlino, Jesolo

místnosti6 a více
plocha170 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Attico su due piani in vendita a Jesolo Lido
Proponiamo in vendita a Jesolo Lido un attico su due piani con ascensore privato

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Via Berlino, Jesolo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Agenzia immobiliare Silea impREsa