SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 387 404 Kč
(182 168 Kč / m²)
Prodej
3+1
68 m²
Via Andrea Bafile, Jesolo

místnosti3+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Questo splendido trilocale con vista mozzafiato sul mare offre il massimo comfort abitativo in una posizione privilegiata. L'edificio, costruito nel 2...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledVysoké stropyPřirozené světloModerní styl

Ostatní
Stáří nabídky: 279 dní
Aktualizováno: 41 dní

Lokalita

Via Andrea Bafile, Jesolo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Rimmo Real Estate