SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 170 664 Kč
(153 023 Kč / m²)
Prodej
2+1
73 m²
Via Roma, Grado / Grau

místnosti2+1
plocha73 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Historic apartment in a strategic location R062183ZGR - Be enchanted by this beautiful 3-room apartment, unique in its layout and location. This hist...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Via Roma, Grado / Grau
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home