SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 448 935 Kč
(87 074 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
Via Repubblica, Gargnano

místnosti3+1
plocha120 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Large apartment with fantastic lake view R06570GA4Z - This exceptional property combines the best of both worlds: a central location in the heart of ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Via Repubblica, Gargnano
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home