SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 270 020 Kč
(127 231 Kč / m²)
Prodej
1+1
65 m²
Romstraße - Via Roma, Gargazon - Gargazzone

místnosti1+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Spacious 2-room apartment in a prime location R06837GA2Z - Residence Turmwirt: Exclusive Homes in the Heart of the Adige Valley In the heart of peace...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Romstraße - Via Roma, Gargazon - Gargazzone
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home