SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 142 026 Kč
(136 427 Kč / m²)
Prodej
2+1
89 m²
Via della Condotta, Firenze

místnosti2+1
plocha89 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Well-kept apartment in the heart of Florence R06558FI3Z - Located in a charming building with only five residential units, this very special first-fl...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Via della Condotta, Firenze
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home