SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
48 695 560 Kč
(199 572 Kč / m²)
Prodej
3+1
244 m²
Piazza San Firenze, Firenze

místnosti3+1
plocha244 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Our Exclusive - Elegant apartment with elevator for sale in the heart of Florence's historic center, in the prestigious Santa Croce neighborhood. Loca...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Piazza San Firenze, Firenze
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dreamer SRL