SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
31 652 107 Kč
(211 014 Kč / m²)
Prodej
3+1
150 m²
Piazza San Firenze, Firenze

místnosti3+1
plocha150 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusive apartments with private gardens and wellness areas in a historic villa for sale in Fiesole, just minutes from the center of Florence.The pro...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledVysoké stropyPřirozené světloPodlažíKrbZabezpečeníPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 66 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Piazza San Firenze, Firenze
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dreamer SRL