SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
40 904 274 Kč
(298 571 Kč / m²)
Prodej
2+1
137 m²
Piazza San Firenze, Firenze

místnosti2+1
plocha137 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Splendid apartment with terrace and views of the Medici Chapels for sale in Florence. The property, beautifully renovated with high-quality finishes, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 66 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Piazza San Firenze, Firenze
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dreamer SRL